Anadolu’ya Selam Götürüp, Dualarla Döndüler

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Sarıyer’de gidilmeyen kapı bırakmayan AK Parti Sarıyer Teşkilatı, rotayı Anadolu’ya çevirdi.

AK Parti Sarıyer Teşkilatı, 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından çalışmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Sarıyer’de gidilmeyen kapı bırakmayan AK Parti Sarıyer Teşkilatı, rotayı Anadolu’ya çevirdi.

Sarıyer Ak Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve beraberindeki heyet, Anadolu’yu karış karış gezerek hem sıla-i rahim ziyaretleri yaptılar.Parti vizyonları ile ulusal ve yerel hedeflerine dair bilgiler verdiler, hem de Sarıyerlilerin sılada ki akrabalarına selam götürüp dualarını aldılar.  

AK Parti Sarıyer İlçe teşkilatının geçtiğimiz sene başlayan ve bu sene Tokat, Sivas, Giresun ve Erzincan’la devam edilen Anadolu ziyaretlerinde, son Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve ailesi tarafından Erzincan / Refahiye’de yaptırılan Cami, Külliye ve Millet Bahçesi açılışına katılım sağlandı.

Giresun’un Çamoluk, Alucra, Şebinkarahisar ilçelerine ve köylerine yapılan ziyaretlerde, AK Partili yerel yönetimler ve ilçe başkanlıklarının yanı sıra, o bölgelerde yaz tatilinde bulunan teşkilat mensupları ve Sarıyerliler ziyaret edildi, şehit aileleri ile yaşamını yitirmiş olanlara kabir ziyaretlerinde bulunuldu.

Sivas’ın Suşehri, Hafik ve Zara ilçeleri ile köyleri ziyaret edilirken, Suşehri Şenliklerine katılım sağlandı.

Anadolu ziyaretlerinin ardından Sarıyer’e dönüş yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun açıklamasında “Sarıyer’de evleri hane hane ziyaret eden, gönüllere birer birer dokunan teşkilat mensuplarımıza, Anadolu ziyaretlerimizde de bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim. Anadolu’dan oluşturduğu vizyonla Türkiye’yi barış ve istikrarın merkezi haline getiren AK Parti’nin Sarıyerli neferleri olarak, Anadolu’daki akrabalarımıza ziyaretlerimizden, çok olumlu geri dönüşler ve hayır dualarıyla evimize, Sarıyer’imize döndük. Bu ziyaretlerin ardından bir kez daha çalışmayı, hakkın-iyinin ve güzelin hakim olması için mücadele etmeyi hedef olarak belirledik.” diye konuştu.

×