Başkan Ali Genç: Bu Neşteri de Atarız Operasyonu da Yaparız

Sarıyer Life Özel

Sarıyer Spor Kulübünün çiçeği burnunda başkanı Ali Genç, Sarıyerlileri bilgilendirmek için düzenlediği basın toplantısında Genel Yayın Yönetmenimiz Burak Akay’ın soruları yanıtladı. Kasa kolaylığı eylemlerini Genel Kurul’da yaptığı konuşmada bitireceğinin garantisini veren Başkan Genç, “Benim tek başıma çabalamam yeterli değil. Kasa kolaylığını şahsen doğru bulmuyorum. Bu konuyu da ortadan kaldıracağımızı düşünüyorum. Kötü örnekler yok değil ama yönetim olarak elimizden gelen fedakarlığı yaptık. Ben 6 sene önce yapılan Genel Kurul’da da şu anda dediğim gibi senet sepet işlerinden vazgeçin demiştim. Kasa kolaylığının kapısı o zaman açıldı. Kimin elinde senet varsa yırtıp atsın kulübe temerrü etsin” diye konuştu.

“Bu Neşteri Vuracağız”

11 haftada sadece 7 puan toplayabilen takım için, “Keşke transferleri ben yapsaydım da oyuncuları tanısaydık. Biz geldiğimizde öyle bir oyuncu grubu vardı ki ne kulübü ne de yönetimi tanımıyorlardı. Basına bildiriler veren ama 1 lira parası kalsa almak için her türlü şeyi yapan oyuncular vardı. İçeriden değil dışarıdan baskılarla bu hareketlerin sergilendiğini düşünüyoruz.Şu anki durumumuz birazda bu sebeplerden kaynaklanıyor. Her ne olursa olsun bu neşteri vuracağız bu operasyonu yapacağız.” şeklinde cevap verdi

Şükrü Genç’ten Kalıcı Eser Bekliyoruz

Daha önce, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e davet göndereceğini belirten Başkan Ali Genç, davet konusu ile alakalı, “Deprem yüzünden çok yoğun olan Başkanımız ardından parti kongreleri ile daha da meşgul oldu. Bu yoğun sürecin ardından Başkanımız Şükrü Genç ile görüşeceğimizi düşünüyorum. Şükrü Genç, Sarıyer’e çok emek vermiş bir başkan. Sarıyer Kulübü’ne de kalıcı, hatta kendi adıyla anılacak kalıcı bir eser bırakmasını çok isteriz” dedi.

Sarıyer Life- Enis Derdimentoğlu

Başkan Ali Genç’in özel açıklamaları ve daha fazlası için:

×