Devler Ormanda Sergisine Yoğun İlgi

Toplamda 5 metre yüksekliğe ulaşan 30’dan fazla animatronik figürun bulunduğu, dünyaca ünlü ‘’ Devler Ormanda ’’ sergisi Gastroköy Life Park, Sarıyer de kapılarını meraklılarına açtı.

Yoğun ilgi gören sergide iyi ve kötü devlerin yanı sıra; Sisler Vadisi efsanesindeki peri masalı karakterleri ve Grojut adında bir asiden oluşan serginin ana karakteri ziyaretçilere ilginç hikayelerini anlatacak. Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Hükümdar Gudurund karakterine, Emre Karayel ise Dev Zhurnh karakterine sesiyle hayat veriyor.

Ziyaretçiler sergiyi gezerken, Devler Krallığı’nın hikayesini öğrenecek; 8 metreden uzun olan bazı dev yaratıkların gücünü hissedecek ve bu özel krallığa hayran kalacak. Verilen bilgilere göre Ekim sonuna kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan sergide, minikler kadar anne ve babalar da unutulmadı. Büyülü bir ormanda dev masal kahramanları ile vakit geçirdikten sonra, birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerinin sunulduğu Gastro Köy ziyaretçilere enfes lezzetler vaad ediyor. Sergi, hafta içi 10.00 – 19.00, hafta sonu 11.00 – 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

%d blogcu bunu beğendi: