Şeref Eroğlu Sarıyer’de İncelemelerde Bulundu

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu, Sarıyer’de bulunan Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi’nin yenilenen antrenman salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

6 Minderlik Antreman Salonu

Ocak ayında yenileme çalışmalarının başladığı Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi’nde 3 minderin bulunduğu antrenman salonunun 6 mindere çıkartılacağını belirten Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu, “Türk güreşinin önemli merkezlerinden biri olan Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi uzun yıllar özellikle grekoromen güreşe hizmet etti. Daha önce 3 minderi olan ve küçük olan bu salonda artık 6 minder olacak, 15 Mart’tan itibaren Türk güreşinin hizmetine girecek. Salonun büyümesiyle birlikte kondisyon salonumuz da büyüdü inşallah vatanımıza milletimize hayırlı olur ve buradan nice şampiyonlar çıkar.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu, Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi’nde çalışmalarını tamamlayan grekoromen güreş milli takımı ile birlikte Mısır’ın İskenderiye kentinde düzenlenecek 2. Ranking Serisi için Mısır’a gidecek. 23-26 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek İbrahim Moustafa Turnuvası’nda sırasıyla grekoromen, serbest ve kadınlar güreş milli takımlarımız mücadele edecek.

%d blogcu bunu beğendi: