“Hedefimiz Sarıyer’de Çıtayı Yükseltmek”

Sarıyer Kulübü Başkanı Selçuk Kavaloğlu Sarıyer Life’a özel açıklamalarda bulundu. Sezon başında ellerinde sadece 2 futbolcu kaldığını, en baştan takım kurduklarını belirten Kavaloğlu, “Şu anda 28 kişi ile takım idmanda, biz geldiğimizde futbol takımı kalmamıştı. Bu göreve gelirken ne zorluklarla karşı karşıya kalacağımızı biliyorduk” dedi.

Kurulan takımın uyum içinde olduğunu ve iyi bir futbol oynadığını söyleyen Kavaloğlu taraftarlardan sabırlı olmalarını rica etti. Selçuk Kavaloğlu, “5 Hazırlık maçını da yerinde izledim. Kendi aramızda konuştuğumuzda bu takım bu sene kafaya oynar diye düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“STADIMIZI YENİLİYORUZ”

Transferlerin yanında tesisleşme çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Sarıyer Spor Kulübü Başkanı, “Bu sene stadımızı yeniliyoruz ama Sarıyerliler takımı ve oynadığı futbolu görsünler diye 5-6 maçımızı burada oynayacağız sonra inşaat başlayacak” diye konuştu.

Sezon başında yaşanan ani hoca değişikliğine de değinen Başkan Kavaloğlu süreci, “Bazen kan uyuşmazlığı olur, tarzlar farklıdır anlaşamazsınız bütün olay bu. Kötü ayrılmadık karşılıklı anlaştık” sözleriyle ifade etti.

Transfer sürecine, gelen eleştirilere, transfer komitesine gelen saldırılara, takımın kurulma sürecine, transfere ne kadar para harcandığına ve altyapı çalışmalarının nasıl devam edeceğine kadar pek çok konuda açık sözlülükle konuşan Selçuk Kavaloğlu röportajımızın devamı Sarıyer Life YouTube kanalında

Röportaj: Enis Derdimentoğlu-Burak Akay

%d blogcu bunu beğendi: