“Hoca’nın O Açıklamayı Yönetime Sunması Lazımdı”

Sarıyer’de Mehmet Demirtaş Hoca’nın Zonguldak Kömürspor maçı sonrası gönderilmesi ve kulübe yönelik açıklama yayınlaması üzerine konuşan Başkan Selçuk Kavaloğlu, “Hoca bu metni yönetime sunsa yapıcı bir eleştiri olarak alırdım ama sosyal medyada yayınlaması bana tehdit mektubu olarak geldi” diye konuştu.

Demirtaş’ın açıklamasında bulunan “Bize verilen sözler tutulmadı” sözü üzerine geçmiş dönemden 1 milyon 270 bin TL’lik bir senedi geciktirdiklerini belirten Kavaloğlu, “Daha önce yaptığımız toplantılarda bu senedi ocak ayına kadar ödeyemeyeceğimizi söyledik fakat primleri zamanında ödeyip sizin de kendi içinizdeki çarkınızı döndürmenizi sağlayacağız diyerek sözlü bir akit yaptık. Cuma gününe kadar da bu primleri ödeyemedik. Fakat futbolculara kesmemiz gereken iç saha mağlubiyet cezalarını da kesmedik.” dedi.

Mehmet Demirtaş’ın gönderilme sebebinin sadece bu yayınlanan açıklama olduğunu söyleyen Kavaloğlu’nun Sarıyer Life’a özel yaptığı açıklamalarda bundan sonra ne olacağını anlattı buradan izleyebilirsiniz:

×