İlk Yılda Gelen Şampiyonluk

Yeniköy Voleybol İdman Spor Kulübü, 2021 – 2022 Türkiye Voleybol Federasyonu İstanbul Voleybol Altyapılar Ligi ve Genç kızlar İstanbul Gelişim Ligi şampiyonu oldu. İlk sezonlarında büyük başarı elde eden genç kızlar büyük sevinç yaşadı.

Küçük yaş gruplarından başlayarak sporcu adaylarına en iyi ve en yenilikçi spor eğitimlerini veren Yeniköy Voleybol İdman Kulübü önemli bir başarıya imza attı. Kulüp Başkanı ve Başantrenör Onur Sözel yönetimindeki kulüp, midi kızlar kategorisinde lig şampiyonu oldu. Genç kızlar sezonu namağlup tamamlayarak kupayı kaldırdı.

Yeniköy Voleybol İdman Spor Kulübü Başkanı Onur Sözel, şampiyonluk ile ilgili şunları söyledi: “2009 – 2010 doğumlu olan sporcularımız Eylül 2021 (yeni sezon başı) yılında bir araya getirildi. Sporcularımızın tamamı kulübümüzün altyapı akademi gruplarında yetişip takımlarımıza çıkmaya hak kazanmışlardı. Kariyerlerinin ilk yılında tecrübe ve deneyim kazanmaları için girdiğimiz Midi Kızlar Gelişim Liginde şampiyon olmamız bizler için ayrı bir gurur.”

%d blogcu bunu beğendi: