Kaptan’a Takım Arkadaşları ve Taraftardan Tam Destek

Geçtiğimiz günlerde Bertul Kocabaş hakkında yayınlanan bir haber sonrası taraftarlar ve futbolcular birlik mesajı verdi.

Sarıyer’in kaptanı hakkında yönetime doğrudan etki ettiği, futbolcular arasında gerginliğe ve ayrışmaya neden olduğuna yönelik iddialar karşısında taraftarlar ve futbolcular birlik mesajı verdi.

Paylaşılan haberde herhangi bir kaynak belirtilmediği tamamen iddialara yönelik olduğu için metnin detaylarını buradan paylaşmıyoruz.

Sarıyer’de yerel bir gazetede çıkan haberde Bertul Kocabaş için ağır ithamlarda bulunulmasının ardından; Taraftarlar ve futbolcular Kaptan Bertul’a destek veren açıklamalarda bulundu.

“GÜN GEÇMİYOR Kİ SARIYER HAİNLERİ BOŞ DURSUN”

7 yıldır Sarıyer formasını terleten Kaptan Bertul Kocabaş’ın sonuna kadar arkasında olduklarını belirten Forza Sarıyer Tribün Lideri Ali Osman Delihasan, “Gün geçmiyor ki Sarıyer hainleri boş dursun takımımızdaki birlik beraberliğimizi bozmak için çabalayan bazı sözde gazetecilerin ortaya attığı iftira ve ithamlara kimse kulak asmasın” diye konuştu.

FUTBOLUMUZ BİR BAŞKALDIRIŞTI

Konu hakkında bir metin hazırlayan Sarıyer Spor Kulübü Futbolcuları kaptanlarına sahip çıktı. Futbolcuların birlikte hazırlayıp sunduğu metin şöyle:

Sezon başından bu yana aramıza nifak tohumu ekenleri, kendi egolarını, Sarıyer Spor Kulübü’nün üzerine çıkaran şahısları, kulübün geleceği adına dik duruşumuzla uzaklaştırdığımızı düşünürken, dün kaptanımız ve bizi birlik halinde tutan en büyük güç olan Bertul Kocabaş adına atıfta bulunulan çirkin iftiraları asla kabul etmiyoruz.

6,5 yıldır terini ve şerefini layığıyla akıtan kaptanımıza söylenen her söz bize söylenmiş demektir. Yanımızda kimse yokken yapmış olduğumuz 5 haftalık çıkış aslında bir başkaldırıştı. Sarıyer Spor Kulübü’nü zerre düşünmeyip kendi çıkarlarını gözeten hiçbir şahıs bizim yaptıklarımıza gölge düşüremez. O tohumları bize değil aslında koca bir çınarın altına ekmeye çalışıyorsunuz ama başaramayacaksınız.

“ÇİRKİN İFTİRALAR VE YALANLARLA DOLU…”

Konu hakkında bir açıklama paylaşan Bertul Kocabaş ise , “Hakkımda çıkan çirkin, iftira ve yalanlarla dolu haberi şiddetle kınıyorum! 2016-2017 sezonundan başlayarak 7 yıldır gururla formasını giydiğim ve kaptanlığını yaptığım şanlı Sarıyer forması ile her zaman başarılı olmak için geleni yaptım ve yapmaya devam edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bu süreçte desteklerini açıklayan takım arkadaşlarıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

BU OYUNLAR SİZE PATLAR

Grup Beyaz Martı’dan Ömer Acun, “Takım kaptanımız Bertul Kocabaş’ın yanındayız.Takımı sabote etmek için bu haberlerin belirli kişiler tarafından kasıtlı yapıldığını biliyoruz. Bazı kişiler kendilerince içerden dışardan kulüp üstünde oyunlar kurmaya çalışıyor.Hatırlatmak istiyoruz bu oyunlar size patlar dedi.

%d blogcu bunu beğendi: