“Sarıyer Bize Sahip Çıkmadı!”

Bölgesel Amatör Ligindeki tek temsilcimiz olan Yenimahalle Spor Kulübü maddi imkansızlıklardan dolayı transfer çalışmalarına başlayamadı. Elindeki futbolcularında bir çoğunu kaybeden Yenimahalle’de işler yolunda gitmiyor.

“Kimse Yüzümüze Dahi Bakmadı”

Sarıyer Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Emre Yaldız ve Teoman Kıran konu ile ilgili yaptıkları ortak açıklamada Sarıyer’den gereken desteği bulamadıklarını ifade ettiler. Ortak yapılan açıklamada,
“Herkes haklı, haksız bir şeyler yazıyor, çiziyor konuşuyor ancak herkes şunu bilmeli ki bu kulübü bu seviyeye biz iki başkan kimsenin kuruş desteği olmadan getirdik. İnsanların bizden beklentisinin büyük olduğunun farkındayız ancak günümüz ve bulunduğumuz ligin şartlarında sadece iki kişiyle bu yola çıkılması zor olduğu gibi mantık çerçevesine de sığmamaktadır. Son 45 gündür gerek semtin büyüklerini aradık gerekse kapı kapı dolaşıp anlaşmalar yapmaya çalıştık ancak üzülerek söylüyorum ki kimse yüzümüze dahi bakmadı.
Bu sebepten ötürü aksi bir durum olgunlaşana dek ne bir transfer ne de bir planlama yapamamaktayız. Hepinizin anlayışını ve saygısını bekliyoruz.” diye konuştular.

%d blogcu bunu beğendi: