Sarıyer Fenerbahçe Futbol Okuluna 10. Yıl Ödülü

Fenerbahçe Spor Kulubü’nün Türkiye Geneli Spor Okullarının bir araya geldiği geleneksel Spor Okulları Toplantısı Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Spor Okullarına bağlı Türkiye Geneli Spor Okullarının bir araya geldiği geleneksel Spor Okulları Toplantısı, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Okan, Dernekler İletişim Sorumlusu Asil Erkan, Futbol Akademi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar, U13 ve Alt Yaş Kategoriler Koordinatörü Caner Kaya, Spor Okulları Genel Koordinatörü Banu Dizdar, Futbol Okulları Teknik Sorumlusu Mustafa Dülger, Basketbol Okulları Teknik Sorumlusu Metin Ağırbaşoğlu, Voleybol Spor Okulları Teknik Sorumlusu İsa Tekler ve Türkiye genelindeki Fenerbahçe Spor Okulları yöneticilerinin katılımıyla tamamlandı.

Toplantıda Fenerbahçe Spor Okullarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Okan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından 2021-2022 dönemi faaliyetleri, 2023 dönemi için alınan yeni kararlar, yeni projeler, sporcu performans takibi, alt yapıya geçiş süreci, genel işleyiş ve denetim raporları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
 
Fenerbahçe Futbol Okullarından gelen soruların yanıtlandığı öneri ve taleplerinin dinlendiği toplantının sonunda ödül töreni ve plaket takdimi yapıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Okulları Sarıyer Futbol Okulu Koordinatörü Altay Unan’a, 10. Yıl Kıdem ödülü verildi.

Altay Unan ödül töreni ile ilgili yaptığı açıklamada ”Fenerbahçe Spor Kulübüne 10 yıl hizmet etmek. İstikrarlı bir durumdur. Bu 10 yıl içerisinde başta Fenerbahçe olmak üzere çeşitli takımlara sayısız futbolcu kazandırmak ve milli takıma sporcu göndermek, Fenerbahçe Sarıyer Futbol Okulu olarak Fenerbahçe Akademileri ile iş birliğimizin simgesidir” dedi.

10. Yıl Kıdem Ödüllerini almaya hak kazanan diğer futbol okullarından İstanbul/Şişli Semih Ömür, İstanbul/Etiler Mehmet Aras, Düzce Erkan Yılmaz/Murat Gülaçtı, İstanbul/Pendik Burak Şahin, Antalya/Lara Yasemin Bozkaya, Batman Bülent Yavuz, Balıkesir/Edremit Haluk Şanlı ve Voleybol okullarından İstanbul/Kartal Levent Yetişkin’e plaketleri takdim edildi.

2021-2022 sezonu Yılın En Başarılı Futbol Okulu ödülünü Bursa/Nilüfer Futbol Okulu Ethem Gürbulak, Yılın En Başarılı Basketbol Okulu ödülünü İstanbul/Ümraniye Ozan Özdemir, Yılın En Başarılı Voleybol Okulu ödülünü İstanbul/Ataşehir Enis Nur almaya hak kazandı.

×