Sarıyer’de Mağlubiyet Serisi Koltuktan Etti

Ligin 22. haftasında Sarıyer seyircisiz oynamak zorunda kaldığı maçların ilkinde Anklara Demirspor’u konuk etti. İlk yarısı golsüz beraberlikle biten mücadelede Ankara Demirspor 2. yarıda bulduğu gollerle ev sahibini 2-0 mağlup etti. Mağlubiyetin ardından Sarıyer Teknik Direktörü Serkan Özdemir, yönetime istifasını sundu.

Ankara Demirspor’un golleri 62’de Mervan Yusuf Yiğit penaltıdan ve 76’da Burhan Arman’dan geldi. Bu sonuçla birlikte 13. sıraya geriledi. Bu galibiyetle beraber 37 puana ulaşan Ankara Demirspor ise 7. sırada kendine yer buldu.

HOCA İLE YOLLAR AYRILDI

Ligin 2. yarısından itibaren puan kazanamayan Sarıyer’de Teknik Direktör Serkan Özdemir ile yollar ayrıldı. 64 gündür takımın başında olan Serkan Özdemir’in istifasını sunduğunu Sarıyer Kulübü sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

TEK SEZONDA 4 HOCA

Sezona Bülent Akan ile başlayan 18 günün ardından Özcan Kızıltan ile anlaşan Sarıyer, Kızıltan ile 64 gün, ardından gelen Mehmet Demirtaş ile 42 gün çalışırken son olarak göreve getirilen Serkan Özdemir ile de 64 gün çalışmasının ardından Özdemir ile de yollar ayrıldı. 188 günde 4 hoca değişikliği yapan Sarıyer bu sezon ortalama 47 günde bir teknik direktör değişikliğine gitti.

Haber: Enis Derdimentoğlu

%d blogcu bunu beğendi: