Turnuvada Şampiyon Beşiktaş Olurken Rumeli Kavağı Umut Verdi

TFF İstanbul İl Temsilciliği ve İASKF Kadın Komisyonu’nun ortaklaşa düzenlediği “U13 Minik Kızlar Futbol Şenliği” Mecidiyeköyspor Cemil Candaş Tesisleri’nde toplam 15 takımın katılımıyla gerçekleşti.

Tek devre lig usulüne göre oynanan turnuvanın A grubunda; Beşiktaş, Tunçspor, Pendik Güvenspor, B.Çekmece Karadeniz İ.O., Fatih Vatanspor, Tuzla Sahilspor ve Rüzgarlıbahçe,

B grubunda ise Bağcılar Evren, Küçükçekmece Akdenizspor, Dudullu, Kemer FK, Yeni Levent Konaklar, Gelişimspor ve Rumelikavağı yer aldı.

7 hafta süren turnuvada A grubunda Beşiktaş B Grubunda ise Dudullu finale kaldı.

Şampiyon Beşiktaş

Final müsabakasında Grubunda namağlup lider olan Beşiktaş U13 Kız Futbol takımı Dudullu’yu Berra Ekinci ve Dilarasu Piliç’in golleriyle 2-0 mağlup edererek şampiyon oldu.

Turnuvanın gol kraliçesi ise 25 gol kaydeden Beşiktaş U13 Kız Futbol takımından Beyza Kaygusuz oldu.

Rumeli Kavağı Kadın Futbol Takımı Gelecek İçin Umut Verdi

Rumeli Kavağı sporcuları turnuvada gösterdiği performansla gelecek için umut verdi.Turnuvada Rumeli Kavağı Kadın Futbol takımı futbolcuları kupa ve sertifikalarını aldı

Rumeli Kavağı Kadın Futbol Takımı Antrenörü Mehmet Sülün, turnuvayı lider olarak bitiremesekte oyuncularımın performasından oldukça memnunum.Kadın Futbol takımımız ile gelecekte çok güzel başarılara imza atacağız dedi.

×