Yıldız Kanaryalar’da Yeni Dönem: Güçlü Yönetim, Büyük Hedefler!

Sarıyer Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü, Türk sporuna önemli bir katkıda bulunmayı hedefleyerek yeni yönetim kurulunu güçlü isimlerle oluşturdu.

Kulübün yeni başkanlığına Hasan Çetinkaya seçildi.Deneyimli ve vizyon sahibi isimlerden oluşan yeni yönetim kurulu, Sarıyer Yıldız Kanaryalar Spor Kulübünü daha da ileriye taşımayı hedefliyor.Hasan Çetinkaya, kulübün yeni başkanı olarak yaptığı açıklamada: “Sarıyer Yıldız Kanaryalar Spor Kulübünü layık olduğu yere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz, kulübümüzü Türk sporunun saygın ve başarılı kulüpleri arasında göstermek. Bunu da ancak planlı ve programlı bir şekilde çalışarak başarabiliriz.” Dedi.

Çetinkaya, ayrıca kulübün altyapısına da büyük önem vereceklerini belirterek: “Gençlerimizin spora kazandırılması ve yetiştirilmesi bizim için çok önemli. Onlara en iyi imkanları sunarak Türk sporuna yıldızlar kazandırmak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kulübün kurucusu Altay Unan ise yeni yönetimle birlikte sporda daha yüksek hedeflere ulaşacaklarını söyledi.

Yönetim kurulunda: Cengiz Zaim (İlaç sektörü üst düzey yönetici), Mustafa Demir (Avukat), İlknur Güler (Cathering firma sahibi), Altay Unan (Kurucu/spor insanı/yönetici), Dilay Unan (Kurucu Avukat), Ali Bican (Kulüp muhasebe/Resmi takip danışman) ve İlgin Birben (Divan kurulu başkanı) Murat Akdemir (İşletmeci) yer alıyor.

×