Ahmet Emre Yaldız ve Teoman Kıran’dan Çarpıcı Açıklamalar

Sarıyer Yenimahalle Spor Kulübü Başkan’ı Ahmet Emre Yaldız ve 2. Başkan Teoman Kıran, Sarıyerlife’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2 hafta önce maçta yaşanan olaylarla ilgili, konuşan Kıran “Yaşanılanlar apaçık ortada. Bu konuda Merkez Hakem Kurulu (MHK) ile avukatlarımız aracılığıyla gerekli yazışmaları sağladık ve konunun takipçisi olacağız” diye konuştu.

Pazar günü konuk olacakları Denizköşkler SK maçının öneminin takım olarak farkında olduklarını belirten Yaldız, “Maç için takım olarak özverili ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Yönetim ve tüm oyuncularımız Klasman Ligi’ne gidecek yolda bu maçın önemli bir viraj olduğunun farkında. Hem mental hem fiziksel olarak sadece maça odaklanmış vaziyetteyiz.” dedi ve taraftara güven aşıladı.

Kulislerde konuşulan teşvik söylentilerini hayretle dinlediklerini belirten Yaldız ve Kıran, ”Para ile gelenin, para ile gittiği dünyada alın terinin karşılığı olan mutlak adalete inancımız tam.

Biz 3 sezon önce parolamız “Her sene bir üst lige, sonunda Bölgesel Amatör Lig’e” sloganı ve arzusuyla çıktığımız bu yolda futbolcu kardeşlerimiz ile tek yürek olduk. Yönetimden, futbolcusuna malzemecisinden teknik ekibe kadar bu maça ve bundan sonraki maçlara tek yürek olarak hazırız. Seneye Sarıyer’imizi BAL’da temsil edecek takım olmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz.

Bu yolda bizi yalnız bırakmayan ve maçlarda da yanımızda olan, bize desteği hiç bırakmayacak olan abilerimize , kardeşlerimize ve büyük Sarıyer taraftarına teşekkür ediyoruz. Bu takımın , bu çocukların size şimdi daha çok ihtiyacı var. Futbolcusu, taraftarı ile el ele, hep beraber BAL Ligi’ne” sözleriyle camiaya seslendi.

×