Rumeli Kavağı Spor Kulübü Yeni Sezonda Hamdi Demirtaş ile Anlaştı

Rumeli Kavağı Spor yeni sezonda iddialı hocalardan Hamdi Demirtaş ile anlaştı. İnatçılığı ile nam salan ve takım ile 2 şampiyonluğu bulunan Demirtaş, takım adına transfer çalışmalarına başladı.

Rumeli Kavağı’nda oturan ve futbola da burada başlayan Demirtaş, profesyonel olarak futbolculuk geçmişine sahip. 49 yaşındaki Teknik Direktör uzun yıllar 1. lig takımlarının formasını terletti ve gol kralı da oldu.

Rumeli Kavağı ile 2 kere şampiyon olan başarılı hoca bu sene yuvaya geri döndü. Hem futbolculuk hem de hocalık kariyerinde pes etmeyen yapısı ile tanınan Demirtaş’ı bütün Rumeli Kavağı “Keçi Hamdi” lakabı ile tanıyor.

Hamdi Demirtaş Kimdir?

1972 yılında İstanbul’da doğan Hamdi Demirtaş, futbolcu bir aileden geliyor. Yılmaz Vural’ın yardımcılığını yapan eski futbolcu ağabeyi Mehmet Demirtaş’ı örnek alan ve onun yolunu takip eden Hamdi Demirtaş, Rumeli Kavağı’nda futbola başladıktan sonra 1991 yılında Gençlerbirliği’nde profesyonel oldu. Demirtaş daha sonra sırasıyla Gençlerbirliği, İstanbulspor, Adanaspor, Adana Demirspor ve Türk Telekom takımlarında oynadı ve 2001 yılında futbolu bıraktı. Uzun yıllar 1. Lig’de profesyonel olarak top koşturan Demirtaş’ın bir de gol krallığı bulunuyor.

Demirtaş’ın En Bilinen Lakabı: Keçi


Hamdi Demirtaş’ın aileden gelme bir lakabı var. İnatçı ve pes etmez doğası sebebiyle doğup büyüdüğü Rumeli Kavağı’nda “Keçi” diye de anılan Demirtaş, futbolu bıraktıktan sonra Sarıyer’in gençler takımlarında, Yeniköyspor, Rumeli Kavağı, Evkur Yeni Malatyaspor, Orhangazi Belediyespor, Çayelispor ve Arsinspor kulüplerinde yardımcı antrenörlük ve teknik direktörlük yaptı. Son olarak Balıkesirspor’da yardımcı antrenörlük yapmasının ardından 2022-2023 sezonunu için büyüdüğü yer olan Rumeli Kavağı Spor ile anlaştı.

%d blogcu bunu beğendi: