Sarıyer’de Moral Yemeği

Liglerde yeni haftaya hazırlanırken Sarıyer’de moral yemeği düzenlendi.

U17 ve U19 takımları için Korupark’ta düzenlenen yemek organizasyonu Sarıyer Spor Kulübü Asbaşkanı Alihan Genç ve Sarıyer Tribün Lideri Ali Osman Delihasan tarafından organize edildi.

Gençlere A Takım Müjdesi

Sarıyer Kulübü Başkanı Oğuzkan Yüksel düzenlenen yemekte gençlere A takıma altyapılardan futbolcu yükselteceklerini, “Bazı arkadaşlarımızın sırayla A Takıma gelmesi konusunda çalışmalar yapıyoruz, sizleri takip ediyoruz büyük çoğunuzun seçilmesi konusunda çalışmalarımız var. Bunun müjdesini şimdiden vereyim” sözleriyle ifade etti.

U17 Boluspor Maçına Hazır

Birlik ve beraberlik havası içinde geçen yemekte 8. haftada Boluspor U17’yi ağırlayacak olan ve 14 puanla 5. sırada yer alan Sarıyer U17’de genç futbolcular Boluspor’u analiz ettiklerini ve galibiyet beklediklerini ifade etti.

U19 Lideri Devirmeye Oynayacak

16 puanla 2. sırada yer alan ve lider Bayrampaşa’yı 2 puanla yakından takip eden Sarıyer U19 ise zirveye oturmak için lidere konuk olacak. Kıran kırana geçecek mücadeleye hazır olduklarını belirten U19 takımı zirveye oturmaya talibiz mesajı verdi.

Prim Krizi Çözüldü!

Moral yemeğini daha da moral verici kılan bir haber de A takıma geldi. Asbaşkan Alihan Genç, geçtiğimiz haftalarda takım içinde sorunlara yol açan prim ödemelerinin yapıldığını ve bu konuda bir sorun kalmadığının müjdesini futbolculara açıkladı.

Son haftalarda kritik dönemeçlerde puanlar toplayan ve düşme potasından uzaklaşan A Takım, Diyarbakır’a konuk olacağı mücadele öncesi moral kazandı.

Haber: Enis Derdimentoğlu

%d blogcu bunu beğendi: