Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur icralık oldu!

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ferdi Tayfur’un Necla Nazır ile birlikteliğinden dünyaya gelen Tuğçe Tayfur’un şu sıralar başı dertte. Eşi Muhammet Aydın’ın ödeyemediği araba borcu nedeniyle Tuğçe Tayfur’un Zekeriyaköy’deki evinin kapısına icra memurları dayandı. Muhammet Aydın kapıyı açmayınca olay büyüdü, jandarma ekipleri müdahale etti.

Sabah Gazetesi’nden Gökhan Gökduman’ın haberine göre,

İddiaya göre Aydın, kullanmak için aldığı lüks aracı, araç sahibinden vekalet alarak başka bir kişiye sattı. Ancak araç sahibine olan 675 bin TL’lik borcunu ödemedi.Araç karşılığı verdiği senetler de sahte çıkınca alacaklı kişi Aydın’ı mahkemeye verdi.

MEMURLARI İÇERİ ALMADI

Geçtiğimiz günlerde icra memurları Aydın ve Tayfur’un Zekeriyaköy’deki evine gitti. Üç hafta önce doğum yapan Tuğçe Tayfur, karşısında icra memurlarını görünce büyük şok yaşadı.

Şarkıcı, icra memurlarının eve girmesine izin vermeyince devreye jandarma girdi. Memurlar işlemleri, emniyet güçlerinin yardımıyla yapabildi.Eksperler tarafından incelenen Muhammet Aydın ve Tuğçe Tayfur’a ait lüks marka saatlerin sahte olduğu öğrenildi

Araç sahibi parasını alamayınca Tuğçe Tayfur’un annesi Necla Nazır’la iletişime geçti. Necla Nazır, “Ben karışmıyorum oğlum, aklım da ermiyor. Alacaklıysanız dava açın lütfen” diye yanıt verdi. Tuğçe Tayfur ise iddiaları kabul etmedi ve şunları söyledi: “Ben tatildeyim, annem evde. Öyle bir şey olsaydı haberim olurdu.

×