“Gelin” Çağırdı, Coşkun Şahit Oldu

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın AK Partili belediye başkan adayı Hüseyin Coşkun, sosyal medyadan kendisine ulaşan Elif Saruhan’ın nikah şahitliği davetini geri çevirmedi.

Sosyal medya hesabından Hüseyin Coşkun’a, “3 Mart günü saat 16.30’da nikahımız var. Nikah şahidimiz olmanızı çok isteriz” mesajını gönderen Elif Saruhan, gelen cevapla çok mutlu oldu.

Hüseyin Coşkun, “Biz Sarıyer’de birbirini çok seven büyük bir aileyiz. Sizin en mutlu gününüz bizim de en mutlu günümüz olsun. Orada olup nikahınıza şahitlik etmek beni de çok mutlu edecek. Pazar günü görüşürüz.”  cevabını verdi.

Elif – Taha çiftine verdiği sözü tutan Coşkun, Sarıyer evlendirme dairesinde genç çiftin törenine katıldı ve nikah şahitliği yaptı.

Törende kısa bir konuşma yapan Hüseyin Coşkun, “Elif kızımız sosyal medyadan bana ulaşarak nikaha davet etti. Ben de severek kabul ettim. Beni Elif kızımız davet ettiği için ben kız tarafı sayılırım. Bu iki pırıl pırıl gencimizin bu mutlu gününe şahitlik etmek bizim içinde mutluluk verici. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. İnşallah ömürlerinin sonuna kadar çok mutlu bir yuvaları olur” dedi.

Nikah törenine katılan davetliler de başkan Hüseyin Coşkun’a seçimlerde destek olacaklarını ifade ettiler.

https://www.instagram.com/reel/C4E6vtcIw1N/?igsh=bXZvNGUxcmJraG1v

×