İstanbul’da Ailecek Denize Girilecek TIRMATA Plajı Sizi Bekliyor !

Yazın İstanbul’da deniz keyfinin en çok yaşandığı sahillerin başında Kilyos geliyor. Buradaki plajlardan en büyüğü olan Tırmata Beach, ailecek güzel bir gün geçirilebilecek her türlü imkanı sunuyor.

Yaz tatilinde İstanbuluların bir çoğu yakın uzak bir çok beldeye gidiyor. Şehirde kalanlar ya da İstanbul’a tatile gelenler ise denize girmek için bir çok alternatifi değerlendiriyor. Bu plajların başında ise Kilyos sahilleri geliyor. Karadeniz sahilindeki en büyük plajlardan biri ise Tırmata.

Tırmata Beach 6 dönüm çim alanı , 1200 metrekare teras alanı, 2500 kişilik şezlong kapasitesi, 400 kişilik restaurant, 500 metrekare beach cafesi ve Kite Surf Okulu ile misafirlerine hizmet vermekte.

Yaklaşık 40 yıldır Mustafa Yanlı ve ailesi tarafından işletilen Tırmata, güvenli ve huzurlu bir deniz keyfi isteyenlere her türlü olanağı sunuyor. Üyelik sistemi ile çalışan Tırmata Beach’in en büyük özelliği damsız girişin olmaması. Rahatça ailenizle, sevdiğinizle denize girip keyifli vakit geçirebilir ve eğlenebilirsiniz. Sezonluk alacağınız kartlarla şezlong, duş vb. birçok hizmetten yararlanabiliyorsunuz ve sahil keyfinin maliyetini de çok aza getirmiş oluyorsunuz.

Müşterilerimiz İle İç İçeyiz

Kilyos’taki bu plajda 40 yıldır faaliyet gösteren Mustafa Yanlı, müşteri ile iç içe olmanın bu işin en güzel tarafı olduğunu söylüyor. Yanlı, “Bu bölgede plaj olarak kışın da restoranıyla aktif olan plajlardan biriyiz. 24 saat telefonlarımız açıktır. Gelenlerin taleplerine cevap verdiğiniz zaman başarılı oluyorsunuz.

Biz eşim ve çocuklarımla sırt sırta vererek başka bir ortak olmadan, kararları da beraber alarak hayata geçirdik. Başarıyı da güzel bir şekilde sağladık.” diyor.

Damsız Almıyoruz

Aile konseptinin İstanbul’da büyük bir ihtiyaç olduğunu gördüklerini söyleyen Yanlı, “Benim oğlum bile kendi plajımız olmasına rağmen tek başına denize girmiyor. Bu konuda netiz. Damsız almıyoruz. Önce biz uygulayacağız ki bu kuralı benimseyelim.” şeklinde konuştu. 

Güvenlik Önceliğimiz

Güvenliğe büyük önem verdiklerini anlatan Yanlı, “Hiçbir plajda olmayan girişte x-ray cihazımız var. Üyelerimiz güneşlenirken telefonlarını sehpanın üzerine bırakarak denize girerler. Bu rahatlığı ve güveni sağlamanın bir işletme olarak gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Kim Demiş İstanbul’da Tatil Yapılmaz Diye

İstanbul’da tatil yapılmaz, denize girilmez algısını yıktıklarını anlatan Mustafa Yanlı, “Kilyos’ta boğulma bitti denecek kadar az. Burada her mekanda ambulansından tutun da can kurtaranına kadar bütün hizmet veriliyor. Müşterimizin kontrollü bir şekilde denize girmesini sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Aile Konsepti

Tırmata Beach’e sezonluk kartlar ile giriş yapıldığını anlatan Yanlı, bu üyeliklerden alındığı zaman günlük hizmetlerin çoğundan yararlanıldığını belirtti. Yanlı, “Şezlonga para yok, şemsiyeye para yok, otoparka para yok. Soyunma kabini, duş hizmetlerinin hepsi ücretsiz oluyor. Yıllık üyeliklerimiz 2 kişilik. Böyle olmasının sebebi de aile konsepti. Söylediğimiz gibi damsız girişin olmayışından.” dedi. 

Tırmata Beach’e Giriş Ücretleri Ne Kadar?

Hafta içi kişi başı 240 TL; hafta sonu kişi başı 350 TL.  0-6 yaş arası 1 çocuk ücretsiz; 0-6 yaş 1 çocuktan fazla her çocuk için 75 TL ücret alınıyor. 7-12 yaş arası her çocuk 150 TL. Ayrıca nakit ödemelerde extra indirim uygulanıyor.Hacıosman Metro İstasyonundan plaja her gün servis bulunmakta. Hacıosman’dan saat 10.00’da kalkan serviste kişi başı ücret alınıyor. Dönüş servisi ise 18:15’te.

Özel Röportaj: Sarıyer Life  

×