Sarıyer Ortaokulunda Coşkulu Mezuniyet

Sarıyer Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından son sınıf öğrencilerine coşkulu bir mezuniyet töreni düzenlendi.Törende mezun olan 220 öğrenci mezuniyet belgelerini sınıf öğretmenlerinin elinden aldı.

Sarıyer Ortaokulu son sınıf öğrencileri cübbelerini giydi, keplerini taktı ve ardından keplerini fırlatarak doyasıya eğlendiler.

Mezuniyet törenine; Okul Müdür Yardımcıları Pınar Hazar, Yasemin Yılmaz, idareciler, öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Civelek, Okul Aile Birliği yönetiminden Emine Hatun Akay, Melahat Vonalıoğlu, Nurdan Cihangiroğlu, öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı.

Günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmalarla başlayan tören, müzik dinletisi, Bando Ritmo grubunun gösterisi ve çeşitli eğlencelerle dolu dolu geçti. Tören daha sonra kep atma ve hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Civelek, amacımız mezun olan çocuklarımıza güzel bir mezuniyet anısı yaşatmaktı. Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen Okul idaremize,sahne ve diğer ihtiyaçlarımızda yanımızda olan Sarıyer Belediyesi yetkililerine, en çokta bizleri yalnız bırakmayan velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sarıyer Ortaokulunun Balosu 1 Haziran’da Maslak Orduevinde gerçekletirilecek.

✒️Sarıyer Life

×