Sarıyer Yenimahalle Kalesini Güçlendirdi

Sarıyer Yenimahallespor, Sarıyer altyapısında yetişen genç kaleci Ümitcan Yıldız’ı transfer etti.

İstanbul Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Sarıyer Yenimahallespor, Sarıyer altyapısında yetişen ve son olarak Dersimspor’da forma giyen Ümitcan Yıldız’ı kadrosuna kattı.

Yenimahallespor Başkanı Emre Yaldız, Sarıyer Life’a yaptığı açıklamada, “Sarıyer altyapısında yetişen ve başarılı bir kariyere sahip olan Ümitcan Yıldız’ı renklerimize bağladık. Genç kalecimize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sarıyer Yenimahallespor Futbol Şube Sorumlusu Serkan Torun transferle ilgili yaptığı açıklamada, “Transfer çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu sene düşmemizi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Yeni transferimiz Ümitcan Yıldız, genç ve yetenekli bir kaleci. Kendisine güvenimiz tam. Bize önemli katkılarda bulunacağına inanıyoruz.” dedi.

Sarıyer Yenimahallespor As başkanı Ali Osman Delihasan ise, “Ümitcan Yıldız, hem genç hem de yetenekli bir kaleci. Sarıyerimizin altyapısında yetişen Ümitcan geçtiğimiz sezon Dersimspor’da başarılı bir performans gösterdi. Kendisini Yenimahallespor’da görmekten dolayı mutluyuz. Ona başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sarıyer Life

https://www.instagram.com/reel/C1y8fVGIEsB/?igsh=MTJzNWNjZ3cwNmw5NA==
×