Sarıyer Yenimahalle’de Şok Ayrılık

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden Sarıyer Yenimahallespor sahasında ağırladığı Haliç’i 2-1 mağlup etti. Maçın ardından açıklama yapan Teknik Direktör Arda Gençdoğan ve antrenör ekibi istifa ettiğini açıkladı.

66’da Eren Tuncer ile öne geçen Haliç ev sahibi ekibe engel olamadı 72’de Turan Yılmaz ile beraberliği yakalayan Yenimahalle 88’de skoru belirleyen Alper Tunga Ay’ın golü ile sahadan 2-1 galip ayrıldı. Bu skorla 11 puana ulaşan Yenimahalle 9. sırada kendine yer buldu.

Maçın ardından Sarıyer Life’a açıklamalarda bulunan Arda Gençdoğan, takım ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını Sarıyer Yenimahallespor’a başarılar dilediklerini ifade ederek teşekkür etti. Hocalar ile beraber karar aldıklarını açıklayan Gençdoğan’a antrenör ekibinden Murat Özdemir, Emir Karaca, Adem Adıgüzelli de katıldı.

“KİŞİLER GELİP GEÇİCİ KULÜPLER KALICIDIR”

Emre Yaldız Sarıyer Yenimahallespor’da yaşanan istifalar hakkında yaptığı açıklamada, “Burası Sarıyer Yenimahalle kulübü kimse bu kulübün üstünde değildir. Kişiler gelip geçicidir, kulüpler kalıcıdır. Arda Gençdoğan ve Teknik ekibine bugüne kadar ki emekleri için teşekkür ederiz, bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar dileriz. Bizim hocalarımıza sevgimiz ve saygımız aynı şekilde devam ediyor, bu sadece bir kan değişimi.” dedi.

×