Sarıyer’de Akülü Sandalye Yerine Ulaştı

Sarıyer Çayırbaşı’nda yaşayan şeker hastası 40 yaşındaki Mustafa Baysal’ın akülü tekerlekli sandalye isteği Sarıyer Yardımlaşma İhtiyaç Sahiplerine Platformu tarafından karşılandı.

Mustafa Baysal , Platforma ulaşarak akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu belirtti.Bunun üzerine oluşumun kurucularından Sarıyer Maden Mahallesi Muhtar Adayı Volkan Sarıer ve Amigo Tarık yaptıkları incelemelerin ardından akülü tekerlekli sandalyeyi Sarıyerli yardımseverlerinde desteğiyle alarak Baysal’a teslim etti.

Baysal evden çıkamadığı için çok büyük sıkıntılar yaşadığını akülü tekerlekli sandalyenin hayatını kolaylaştıracağını söyledi.

Volkan Sarıer herkese ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştıklarını vurgulayarak, “Yardımlarımızı şeffaf şekilde yapıyoruz. Amacımız daha çok yardım yapabilmek. Bunun için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

En son yardım ulaştırdığımız Mustafa Baysal abimizin evine Tekerlekli sandalye rampası yapılması gerekiyor bunun için Sarıyer’in önde gelenlerinden destek bekliyoruz’ dedi.

%d blogcu bunu beğendi: