Johnny Depp Sarıyer’den İstanbul’u Salladı

Johnny Depp ile beraber rock müziğinin efsane isimleri Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires, ilk büyük dünya turneleri Hollywood Vampires Live Tour kapsamında NEO Events organizasyonuyla katkılarıyla LifePark İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluştu. Konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı.

12 bin kişinin takip ettiği konserde Ferhat Göçer, Aslı Turanlı, Birce Akalay ve Şahnaz Çakıralp de vardı.

Hollywood Vampires’in büyük ilgi gören konseri yaklaşık iki saat sürerken geliri, depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlanacak.

Konsere katılan şovmen Okan Bayülgen’in yeni saç stili görenleri şaşkına uğrattı.

Konsere özel tıraş! Ünlü komedyeni gören dönüp bir daha baktı

Ünlü şovmen Okan Bayülgen de Sarıyer’de yapılan konserde eğlendi. Magazin basınının objektiflerine takılan ünlü şovmenin stili dikkat çekti. Saçlarını Mohikan stili kestiren Bayülgen’i görenler, tanımakta zorlandı.

GÖRENLER ŞAŞIRDI

Konser henüz başlamadan magazincilerin gözüne takılan şovmen, yeni stiliyle görenleri şaşkınlığa uğrattı. Bayülgen’in saçlarını Mohikan stili kestirdiği görüldü.

“ARKADAŞLAR PANİK YAPMAYIN, BENİM”

Kapıda kendisini görüntüleyen basın mensuplarına dönen Bayülgen, “Arkadaşlar panik yapmayın. Evet, benim. Yanlış görmediniz” dedi.

Görenlerin gözlerine inanamadığı şovmen, daha sonra hızlı adımlarla konser alanına yöneldi.

OGÜN ŞANLISOY DA SAHNE ALDI

Grubun dünya turnesi kapsamında Life Park İstanbul’da verdiği konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı. Rock müzikseverlerin ilgi gösterdiği konserde katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı.

Hollywood Vampires grubu, 2015 yılında, 1970’lerde ölen rock yıldızlarının müziğini onurlandırmak için Alice Cooper, Johnny Depp ve Joe Perry tarafından kuruldu.

Neo Events ve Stellar organizasyonuyla Türkiye’ye gelen grupta, Johnny Depp, hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritim ve klavyede yer alıyor.

Kendi adlarını taşıyan albümün yanı sıra “Rise”, “Candy From Strangers” ve “Live in Rio” gibi albümlere de imza atan grup, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.

×