Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü Dayanışma Gecesi Düzenledi

İstinye Wedding House Restaurantta düzenlenen geceye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü M.Yavuz ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hüseyin Işıktaş, Sarıyer Amatör Spor Kulüpleri Birliği başkanı Cemal Kabil, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) İstanbul Şube Başkanı Mehmet M. Yorulmazlar, TÜFAD İstanbul Şubesi Genel Sekreteri Murat Esen, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, iş insanları, antrenörler, sporcular ve aileleri katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen programda konuşan Kulüp Başkanı Azmi Biberoğlu kulübün amacını, “Kulübümüzde oynayan oyuncularımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve profesyonel takımlarımıza başarılı sporcular yetiştirmektir. Gelecek sezon yeniden yapılandırdığımız takımlarımızı bir kaç yaş kategorisinde şampiyon yapmak istiyoruz. Bu geceye destek veren herkese teşekkür ederiz” sözleriyle anlattı.

Dayanışma gecesinde Yıldız Kanaryalar Spor Kulübünden yetişerek profesyonel takımlara gönderilen genç futbolculara ve Eski Milli futbolcu Altay Unan’a plaket takdim edildi.

%d blogcu bunu beğendi: